ROMANTİZMİN İTALYAN SESİ PATRIZIO BUANNE, ŞAFAK PAVEY ile AYNI SAHNEDE

Daha önce pek çok kez Türkiye’de konserveren ve büyük müzisyenlerle birlikte sahnesini paylaşan Romantizmin İtalyansesi,  Patrizio Buanne 3 Haziran’da Turkcell Kuruçeşme Arena’da.

İtalyan sanatçının güçlü yorumuna eşlikedecek olan Behzat Gerçeker şefliğindeki Enbe Orkestrası, Şafak Pavey AktifGençlik Konseri kapsamında  Turkcell Kuruçeşme Arena’da unutulmaz birkonsere imza atacak.

Geliri sosyal sorumluluk projelerine aktarılacak olan gecede,yurtdışından bir çok önemli müzisyeni bünyesinde bulunduran, geniş repertuarıyladinleyicilerini benzersiz bir müzik yolculuğuna çıkartan Enbe Orkestrası,Patrizio Buanne ile birlikte Boğaz’ın ışıkları altında sahnede olacak. 3Haziran’daki konser için kapılar 19:00 da açılacak.  Konserin başlamasaati 21:00 dir.

Şafak Pavey’in daveti üzerine TurkcellKuruçeşme Arena’da konser verecek olan Patrizio Buanne, geliri sosyalsorumluluk projesine aktarılacak olan konserde hem gözlere hem kulaklara hitapedecek.

“Americano”, “Fly me to the moon”, “Mambo Italiano”, “Bella Bella Signorina”,“Rock and Roll Medley” gibi şarkıların yanısıra “Neredesin Sen” isimli parçayı Türkçe okuyacak olan Patrizio Buanne’ye,Behzat Gerçeker şefliğindeki Enbe Orkestrası’da piyano, gitar, bateri,keyboard, trompet, trombon, saksafon ve perküsyonuyla eşlik ederken, evrenseltınılar Boğaz’dan duyulacak.

 

Bilet için buraya tıklayın; BİLETİX